Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-05-22, 11:14

Forum Reiki Usui Shiki Ryoho - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum Reiki Usui Shiki Ryoho” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Reiki Usui Shiki Ryoho”. „Forum Reiki Usui Shiki Ryoho” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum Reiki Usui Shiki Ryoho” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum Reiki Usui Shiki Ryoho” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum Reiki Usui Shiki Ryoho” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych. Autorzy tekstow publikowanych na tym forum nie moga ich usuwac, ani nie moga nakazac, by usunieto ich wlasne teksty, nawet po odejsciu z forum, gdyz publikujac je, wbudowuja je do wspolnego dziela forumowego, ktorego autorstwo jest zbiorowe". Na tym forum obowiazuje REGULAMIN FORUM na wymienione warunki zgadzasz sie poprzez rejestracje swojego konta.

 
cron
Kto przegląda forum Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość (dane z ostatnich 5 minut)
Najwięcej użytkowników online (51) było 2017-12-25, 16:05

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników