Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-10-20, 16:53

Pierwsza inicjacja w Karuna Ki

Pierwsza inicjacja w Karuna Ki

Postprzez N_EM_O » 2005-10-17, 20:33

W dniu dzisiejszym przeszedłem inicjację w Karuna Ki - otrzymałem ją od Erina za co mu tutaj jeszcze raz dziękuję..
A było tak...
Najpierw jak zwykle u mnie nogi przyrosły mi do ziemi,. a ręce stały się gorące i wielkie jak talerze. Potem przed oczami kolory, najpierw jakiś rdzawy.... kręgi tego koloru.... potem zobaczyłem jakąś postać w świetlistej aurze...... a potem złote dłonie, które krążyły koło mnie... następnie zobazcyłem oczy wpatrujące się we mnie....a za chwilę jakąś postać w zielonej aurze..... poczułem,że to ja....z odczuć cielesnych to poczułem ciepełko w okolicach czakry serca i splotu słonecznego.... potem po raz pierwszy poczułem czakrę gardła - jakby ściskanie - jeszcze takiego odczucia nie miałem.... potem jakby ktoś włożył mi na głowę obręcz i ją ścisnął, aż zabolała mnie na chwilę głowa.... delikatne mrowienie w dwóch dolnych czakrach.... Inicjacja skończyła się ,,,poczułem to, ale nie miałem ochoty przerywać, aż Erin się wystraszył.....
Nie pamiętam już wszystkiego.. takie to ulotne....
Erin dziękuję Ci jeszcze raz :grin:
N_EM_O

Postprzez Metatron » 2005-10-17, 20:57

Gratuluję :D
Swoją drogą fajnie byłoby, gdyby ktoś opisał co to jest Karuna Ki. z czym sie to je od kogo lub czego się wywodzi i na czym polega :)
Nemo - chyba sypniesz nam trochę informacji jak już Erin z tobą skończy ?? Cio ?
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez N_EM_O » 2005-10-17, 21:19

Jak dowiem się od Erina to na pewno przekażę.
N_EM_O

Postprzez Hetobe » 2006-05-13, 17:37

Nemo, jeśli dysponujesz jakimiś szerszymi informacjami na temat Karuny, to proszę, podeślij mi jak możesz.

Pytam też ogółu - chciałbym przejść inicjację w Karunie - czuję, że to dobry system dla mnie i że jestem gotowy na inicjację.
Czekam teraz na mistrza, który będzie chciał mnie inicjować.
(chociaż może już takiego znalazłem w Zielonce.... :P :) zobaczymy później)

Nemo, a Ty możesz inicjować w Karunie???

p.s. Interesuje mnie też 2 stopień w Usui.

Sądzę, że USUI, KUNDALINI i KARUNA to jedyne i wystarczające systemy Reiki dla mnie na całe życie.
Owszem, interesują mnie jeszcze systemy anielskie, ale co do tego mam swoje zdanie i w zasadzie do pracy z aniołami nie potrzebuje żadnych inicjacji. Wystarczy odpowiednie otwarcie się i dobre intencje.
Hetobe

Postprzez Metatron » 2006-05-15, 21:01

Karuna to jedna z odnóg SeKHeM bądz Seichem. Plus parę innych znaków.
Gdy odzyskam książkę którą właśnie wałkuje moja żona, postaram się napisać więcej.
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez Hetobe » 2006-05-16, 13:02

Z góry dziękuje :)
Hetobe

Postprzez N_EM_O » 2006-05-21, 19:34

Odpisuję dopiero dziś, bo właśnioe wróciłem na chwilę do domu z wojaży.... nie, tak mi się jakoś ułożyło, że Nie skończyłem Karuna Ki..... może kiedyś..... system ten wpadł mi do głowy jako odpowiedni dla mnie, ale okazało się,że nauczyciel nie był odpowiedni...... ale mam namiary na innego nauczyciela i w przyszłości kto wie.... może i ten system opanuję, na razie niestety nie mogę Ci pomóc....
Jeśli chodzi o 2 stopień Usui to tak, jeśli chcesz to możesz do mnie przyjechać na inicjację....
N_EM_O

Postprzez Kuba » 2008-05-06, 16:37

Kuba

Postprzez N_EM_O » 2008-05-08, 17:02

Teraz mogę powiedzieć,m że już dość dawno temu byłem inicjowany w|Karuna Reiki i jestem już Mistrzem tego systemu dzięki Armawirowi.
Armawir, dziękuję raz jeszcze. :)
N_EM_O

Postprzez Metatron » 2008-08-28, 23:45

Karuna Ki czy Karuna Reiki ?
Bo z tego co widzę - temat zaczął się od Karuny KI :)
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez Kuba » 2008-08-29, 11:50

Karuna Reiki różni się od Karuna Ki tym, że Mistrzowie w Karuna Ki nie są zarejestrowani w stowarzyszeniu założonym przez twórcę Karuna reiki, który zastrzegł sobie(swojemu stowarzyszeniu) prawa do tej nazwy :)
Kuba

Postprzez enemy » 2014-01-30, 13:30

Karuna Reiki o wiele bardziej przydatniejsze.
enemy

Postprzez N_EM_O » 2014-01-30, 15:53

Czyim wrogiem enemy jesteś ?
N_EM_O

Postprzez mar iusz » 2014-01-30, 23:50

Kuba napisał(a): nie są zarejestrowani w stowarzyszeniu

a co ma przynależność do partii czy innego stowarzyszenia do Reiki ?
Kuba napisał(a): który zastrzegł sobie(swojemu stowarzyszeniu) prawa do tej nazwy :)

Widocznie miał powód. Nie umiał wymyślić innej nazwy ? Że tak skomentuję .
mar iusz

Re: Pierwsza inicjacja w Karuna Ki

Postprzez Santos » 2014-10-18, 09:55

Szkoda że temat trochę umarł.
Może da się go reanimować.
Czy ktoś opisze tu na forum na czym ten system polega i jakie są różnice między nim a klasycznym Reiki?
Dziękuje.
Santos

Powrót do Forum ogólne.