Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-10-20, 17:03

Energetyczne kropelki.

Energetyczne kropelki.

Postprzez Metatron » 2005-10-02, 19:34

No stało się - jak zwykle na jesień - rozchorowałem się...
Lecz nie ma tego złego co by na dobre..
Dało to możliwość sprawdzenia kropli energetycznych na samym sobie.
Sporządziłem kropelki z miesznaki larimaru ametystu i heliotropu.
Plus jedna rzecz która zostałą mi dopowiedziana w czasie inicjacji w Ethereal,- tak zwane "gwiezdne ziarno". Nazwa dość dziwna gdyż kojarzy mi się bardziej z Anime "czarodziejki z księżyca" - no ale jesli to ma sie tak nazywać to niech tak będzie ;)

Ogólnie biorę dawki około 15-20 kropel doustnie co godzine.
Jeszcze wczoraj wszystko we mnie siedziało i gorączkowalo, teraz z kolei gorączka mineła w zamian za to wszystko ze mnie leci - najczesciej nosem :P

Zwykle dojscie do tego etapu trwa u mnie 2 -3 dni mordęgi.
A tu praktycznie jedną noc.
Niesamowite :P
Krople smakują praktycznie jak zwykła woda - lecz gdy wezmie sie je na język, pozostaje na nim przez chwile takie dziwne uczucie - niby to lekkiego mrowienia niby czegoś innego...

Nie byłbym oczywiście sobą gdyby nie wpadł mi do głowy dziwny pomysł,- mianowicie przed dwoma godzinkami napisałem się tych kropelek nieco więcej,- na "spróbowanie" wziolem sporego "łyka".
Po 30 minutach ruszyłą mi kundalini - i czują taką dziwną słodycz w całym ciele...
No i zamiast leżeć w łóżeczku ślęcze na forum i piszę posty :P
Heheheh mam nadzieje że będe mógł zasnąć :030:
Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 2005-10-02, 22:14 przez Metatron, łącznie edytowano 1 raz
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez N_EM_O » 2005-10-02, 20:13

No, no. jeszcze ci skrzydła wyrosną jak po red bullu i będziesz fruwał :D
N_EM_O

Postprzez Hetobe » 2006-02-16, 18:58

Ciekawe :) Sam chętnie potestowałbym takie sposoby, ale ja w zasadzie nie mogę się ani rozchorować ani podupaść na zdrowiu. Jak coś mi się robi to zwykle przez zmiany energetyki i zwykle wiem dlaczego i najczęściej błyskawicznie reaguje na takie rzeczy.
Poza tym dawno temu tak wpoiłem swojej podświadomości że nie mogę chorować i nic mi się nie może stać, że jak nawet coś mi się zaczyna robić, to moja podświadomość zanim w to uwierzy, to ja już zdąże się wyrównać i doładować :)
Jak myślicie? To głupie czy jednak coś w tym jest? Chyba najważniejsze że działa.
Hetobe

Postprzez Ronin » 2006-02-16, 19:36

Hetobe,
Twoja metoda jest stara jak świat... i przy umiejętnym stosowaniu (właściwie wprowadzona indukcja) niesamowicie skuteczna :D

Metatronnie,
Skąd ty bierzesz takie specyfiki? Masz wujka alchemika? :P
Ronin

Postprzez Metatron » 2006-02-20, 02:32

Hehehe a niee :P
Zajmuję się ich wyrobem osobiście :P Chodzi tu o eteryczne odpowiedniki określonych minerałów. Stwarzam je intencją - siłą mojej woli - właśnie na takiej zasadzie działa system Ethereal Crystal :)
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez Przemysław » 2006-05-11, 20:03

Hmm macie może jakieś ciekawe przepisy na eteryczne esencje?

Pracuje dopiero tydzień z system "Eteryczne Kryształy" ale bardzo mi się on podoba - moje przepisy (narazie zaledwie dwa):

esencja przydatna przy wytężonej pracy umysłowej (nauka, egzaminy, itd): bursztyn, akwamaryn, zielony kalcyt, szmaragd, rubin

esencja pomagająca uzyskać świadome śnienie/OOBE/stan wyspanie się ;) : hematyt, czerwony jaspis, sodalit + (ewentualnie rubin)

Pozdrawiam świetliście :695:
Przemysław

Postprzez Marcin » 2007-02-07, 18:27

jakie jest Wasze zdanie na temat esencji: lepsze są esencje z pojedynczych kamieni czy "mieszanki"?
Marcin

Postprzez Metatron » 2007-02-07, 18:34

Zależy od tego co chcesz zrobić.
Ja często stosuję mieszanki, jednak takie w których energetyczne składowe minerałów działają na podobnych płaszczyznach. Staram się unikać pomieszania kropli mających w sobie eteryczne odpowiedniki kamieni działających w obrębie energii ziemskich jak i bardziej niebiańskich.
Moim zdaniem dobrze gdy esencja jest ukierunkowana, przykładem może tu być połączenie ametystu i kryształu górskiego. :)
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez Marcin » 2007-02-07, 19:22

Chodz mi o coś tego typu.
Posłuże się ksiązką R. Skwarko-Galicki "Skamieniała terapia". Dla przykładu podam bezsenność. W tej książce kamienie które zmniejszają bezsenność to: ametyst, hiacynt, jadeit.... . I teraz czy lepiej połączyć te kamienie odpowiadające za tą przypadłośc czy samą enencje z ametysty czy innego kamienia?

Ps. Macie jakąś książkę godną polecenia z "przepisami" na kropelki?
Marcin

Postprzez Metatron » 2007-02-08, 14:50

Zrób tak jak mówi ci intuicja :) Niezależnie od tego co ci napisałem :)
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez fatal » 2014-01-27, 13:58

Intuicja w takich sytuacjach to najlepsze wyjście.
fatal

Re: Energetyczne kropelki.

Postprzez mar iusz » 2015-05-07, 11:47

Mam pytanie do kamieniarzy. :twisted: Czy ktoś z was robił krople z mołdawitu? To trochę wysoka energia jak na ciało. Takie jest przynajmniej moje widzenie. Jakoś tak mi się coś podpowiada, kręci ale nie wiem co. Nie potrafię zaryzykować (ja? 8) ) albo czemuś nie dowierzam. Może jakieś podpowiedzi, ewentualnie doświadczenia? W sumie to chodzą mi mołdawit, tanzanit, tektyt. Ktoś coś może podać? Będę wdzięczny. :twisted:
mar iusz

Powrót do Pytania, problemy