Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-12-11, 14:19

Biała szałwia - oczyszczanie

Leczenie obrazami, piramidy, energetyczne jedzenie...

Biała szałwia - oczyszczanie

Postprzez myniaruda » 2017-01-19, 14:10

Czy podczas rytuału oczyszczania pomieszczeń białą szałwią należy się jakoś szczególnie zabezpieczyć? Natknęłam się na pewien artykuł, którego fragment pozwolę sobie zacytować:

"Są jednak sytuacje, że w naszym domowym zakątku z energią dzieje się coś niedobrego i nawet szałwia i biała świece nie mogą sobie dać z tym rady. Czasem niedoświadczone osoby, które „bawią się” w oczyszczanie miejsc nie zachowają odpowiedniego magicznego BHP i złe energie wezmą np na siebie. Nie mówiąc już i niemiłych raczej bytach czy demonach. Dlatego warto wezwać na pomoc osobę, która zna się na rytualistyce i odpowiednich metodach unieszkodliwiania niechcianych gości..."

Sam rytuał wydaję się dosyć prosty w wykonaniu jednak czy istnieje ryzyko, że przyplącze się do nas jakiś złośliwy byt?
Jestem ciekawa Waszego zdania lub doświadczeń w tym temacie.
myniaruda

Re: Biała szałwia - oczyszczanie

Postprzez Santos » 2017-01-23, 13:12

Biała szałwia jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu pomieszczeń ale i nadaje się do oczyszczania ludzi więc wątpię aby podczas oczyszczenia można było coś załapać,no chyba ze coś jest bardzo mocnego.
Santos

Postprzez myniaruda » 2017-01-24, 16:45

Właśnie zagłębiłam się w temat białej szałwii i odkryłam szereg jej dobroczynnych właściwości. Taka niepozorna roślina a kryje w sobie tyle mocy. Super.
myniaruda

Postprzez Lechop » 2017-02-19, 07:25

czasami z lekka irytują mnie pojęcia w stylu rytuał oczyszczania szałwią.Aż tak górnolotnego sformułowania trzeba uzyć?a nie wystarczy sama świadomość?rytuał to otwieranie całej swojej energetyki na coś,a w tym przypadku,technika i intencja jest najważniejsza.Nie stosuję szałwi,choć znam z nią pracę,osobiście stosuję techniki energetyczne,ale pozostaję jakby obserwatorem z pełnym przekonaniem wewnętrznym iż to już się zadziało.Dyn,ogień,jak dla mnie to tylko wizualne atrakcje dla obserwatorów/To tak jak z myciem rąk-masz w dłoni mydło i wiesz,iz za chwile będą czyste :grin:
Lechop

Powrót do Systemu energetyczne nie związane bezpośrednio z Reiki