Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-12-11, 14:21

Inicjacje w systemie Tybetańskie Reiki

Inicjacje w systemie Tybetańskie Reiki

Postprzez Seheiah » 2012-02-26, 13:51

Zauważyłem brak tego tematu w tym dziale :686:

"Jeśli chodzi o moją inicjację w Tybet.Reiki, najpierw poczułem ciepło w całym ciele, ale także przypływ energii, siły, mocy, później nastał delikatny wewnętrzny spokój. Po tej inicjacji wystarczyło mi 4 godziny snu i byłem wyspany. Czułem się bardzo dobrze, wręcz tryskałem energią i miałem świetny nastrój, mimo wzmożonych zajęć w pracy i ogólnego braku czasu."

Tak na początek :695:
Seheiah

Postprzez Nekromanta » 2012-02-26, 20:05

Mmm , pamiętam jak rok temu pisałem prośbę o podzielenie się wrażeniami uzytkowników tego systemu, a tu Seheiah wyskakuje teraz z inicjatywą :671:.Jak możesz i masz czas napisz pare jeszcze relacji z inicjacji uczniów(jeżeli masz).Ach ta moja ciekawosć.. :689:
Nekromanta

Postprzez Seheiah » 2012-08-22, 21:06

"Na wstępie dziękuje za inicjacje,

a co do samego jej przebiegu - ciężko jest opisać tak piękną, kolorową a zarazem wielopoziomową i skąplikwaną rzecz, przynajmniej naszym językiem zresztą jest to każdego indywidualne przeżycie, ale postaram się napisać w prostych słowach ja też zawsze pytam osoby które inicjuje o wizje...a więc

- sama incjacja zaczęła się u mnie jakieś 5min wcześniej...przygotowałem pomieszczenie, siebie, naspraszałem "gości" utworzyłem pole ochronne i zakorzeniłem się.

- zaczęło sie od czakry korony, najpierw mrowienie, potem jakby otwarcie czakry i zalał mnie strumień energii powodując stan przyjemności nicości szczęścia miłości ..może spełnienia?...oraz ciepła ..to wszystko mnie przeniknęło i otuliło ...i trwało aż do końca inicjacji.

w trakcie tego stanu pojawiały mi sie - wszystkiego nie zapamiętałem - twarze - kobiet mężczyzn wojowników przenikały tęcze kolorów wraz z wybuchami jak zimn ognie ...jakieś symbole znaki....w jednym momencie poczułem wewnątrz chłód ale był to chłód przyjemny który po pewnym czasie zamienił się w uczucie ciepła i spełnienia...i tak przez całą inicjacje zakończyło się fajerwerkami ....

- jedna rzecz bardzo ciekawa pierwszy raz podczas inicjacji miałem odczucia w ciele fizycznym....a mianowicie zewnętrzną część prawej stopy poniżej małego palca jak by ktoś mi rytmicznie uciskał, zaczęło się delikatnie potem coraz mocniej aż w pewnym momencie poczułem ból...pomyślałem że może źle siedzę i mi noga zdrętwiała ale nogi miałem wyprostowane i leżały na pufie, potem uciski osłabły aż ustały całkowicie czas nie wiem zatracam się podczas takich stanów - czas nie istnieje. i to chyba wszystko tak skrótowo"

:675:
Seheiah

Re: Inicjacje w systemie Tybetańskie Reiki

Postprzez Santos » 2014-10-20, 10:18

Trochę czasu już minęło od twojej inicjacji w tybetańskim reiki.
Możesz się podzielić z nami z perspektywy czasu jakie w tobie zmiany dzięki tybetańskiemu reiki zaszły. Jak pracowałeś z tą energią, jakiś uzdrowienia.
Czy można tą energię porównać jakoś do Usui Reki?
Santos

Powrót do Forum ogólne