Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-10-19, 10:16

Wrażenia związane z inicjacją w Dragon Ki Reiki

Wrażenia związane z inicjacją w Dragon Ki Reiki

Postprzez serafin » 2009-07-31, 21:46

Witam :), chciałbym podzielić się z wami moimi wrażeniami po inicjacji w Dragon Ki Reiki - inicjacji za którą bardzo serdecznie dziękuję Medetrinie :) :

Na początku było trochę mrowienia w dłoniach i stopach - w sumie zwykle tak się mi zaczynają inicjacje. Potem mocno poczułem uziemnianie i energię ziemi, włącznie z tym że miałem przez chwilę wrażenie oplatających korzeni. Dalej z tego co pamiętam włączyła się energia kundalini - w każdym razie mocno pracowały czakra podstawy i sakralna.

Potem było najciekawsze :) - miałem wrażenie ognia i jasnego światła - trochę jak energia kundalini tylko inaczej, pozatym z dwa razy widziałem przebłysk kształtu z ognia przedemną. Jak sądzeę miałem podczas tej inicjacji możliwość bliższego nawiązania kontaku z Inteligencją Smoczą która, prawdopodobnie się mną opiekuje - osobiście dla mnie bardzo wzbogacające doświadczenie.

W każdym razie wrażenia bardzo pozytywne :) a energia (której się dopiero uczę) bardzo, bardzo ciekawa.

Pozdrawiam - B :)
serafin

Postprzez Seheiah » 2012-08-19, 21:13

Witam :) , chciałbym podzielić się z wami moimi wrażeniami po inicjacji w Dragon Ki Reiki - inicjacji za którą bardzo serdecznie dziękuję Medetrinie :) :

Na początku było trochę mrowienia w dłoniach i stopach - w sumie zwykle tak się mi zaczynają inicjacje. (Identycznie jak u Serafina).

Gdzieś po 10 min. zaczeło pulsować mi intensywnie 3 oko i tak az do konca potem ustało i wszystko się skończyło. Było to wszystko bardzo przyjemne i wstałem po inicjacji bardzo radosny. :684:
Seheiah

Powrót do Inicjacje