Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-08-24, 02:14

uzdrawiająca inicjacja

Postprzez wibryz » 2010-05-31, 01:48

Nakme nie jestem, ale mam w sprawie tego systemu kilka słów do powiedzenia ;)

Byłem inicjowany na drugi stopień Threshold Reiki krótko (dwa miesiące?) po tym, jak przyjąłem inicjacje Usui Reiki drugiego stopnia. Z systemem tym pracowało mi się źle i niewygodnie. Z moich odczuć wynikało, że każda próba pracy z tą energią i symbolami tego systemu przynosiła mi więcej szkody niż pożytku. Nie mogłem się pozbyć wrażenia "niedomycia" z aury, a próba użycia symboli (zwłaszcza Zonar), praktycznie dewastowała czakry moich dłoni.

Może byłem do tego systemu w jakiś sposób uprzedzony, czy coś (choć nie widzę przyczyny dlaczego miałbym być doń uprzedzony), bądź po prostu nie byłem gotów na pracę z Threshold Reiki, tak że koniec końców zamknąłem się na otrzymane inicjacje i przestałem z nich korzystać.

Odczucia z samej inicjacji miałem stosunkowo podobne do tych, które opisała Nakme odnośnie "uzdrawiającej inicjacji", może z pominięciem odczuć w okolicy czakry serca. Szczegółów już sobie nie przypomnę, bo było to ponad rok temu, ale o ile pamiętam nic nie wróżyło, że moja praca z tym systemem będzie szła jak po grudzie.
wibryz

Postprzez nakme » 2010-06-02, 22:27

Jeśli chodzi o system Threshold Reiki, niestety nie mogę dużo powiedzieć, ponieważ używałam go bardzo niewiele i krótko. Nie kojarzę nic negatywnego bynajmniej, powodem jest zdecydowanie to, że pomimo inicjacji w kilka systemów (również takich, których nie wymieniam na stronie), zdecydowanie wystarcza mi Reiki Usui.
nakme

Postprzez wibryz » 2010-06-03, 04:53

To co było u mnie, było spowodowane pewnie głównie tym, że nie byłem na ten system gotów... teraz jak o nim myślę, to mam dużo "cieplejsze" uczucia na jego temat :)
wibryz

Poprzednia strona

Powrót do Zabiegi Treshold