Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-04-26, 06:50

Fusion Reiki

Ostatnimi czasy powstało wiele systemów używających w swej nazwie określenia Reiki i nie tylko. Co poprzez siebie niosą ? Co reprezentują ?

Postprzez Kuba » 2009-09-12, 17:02

proezekiel666 napisał(a):ech... jak czytam wypowiedz fanatyka modlitwy bądź dewoty to aż ciarki mnie po plecach przechodzą...
panie Kuba, weź nos i włóż go w odpowiednia literaturę, potem pokontempluj nad tym co wyniknie z twoich domysłów i dojdziesz do tego dlaczego jedni się modlą podczas używania symboli a drudzy nie

Moja wiedza i doświadczenie w temacie, jak i ja cały, znacząco się zmieniła od tamtego czasu :-) od tego zacznę...

Nie zmienia to faktu, że samo wykreślenie symbolu nigdy nie jest tak efektywne, jak świadome połączenie się z wyższymi energiami(modlitwa ;-) ?). Potwierdzam słowa Marcina496 - na forum Nakme zapadła ogromna cisza w temacie, pomimo że były tam osoby zainicjowane w owy symbol. Ktoś napisał, że ta cisza krzyczy :)

Pierwszy raz ktoś nazwał mnie dewotą :690: :690: :690: Dzięki za powód do śmiechu na resztę dnia :689:

Myślenie, że wykreślenie czegoś tam spowoduje że... to myślenie typowo magiczne - a to nie jest(w moim przekonaniu) Drogą ReiKi.

To tyle w temacie :676:
Pozdrawiam Ciebie ciepło :687:

PS Wtedy jeszcze mocno byłem zakorzeniony w religii katolickiej i generalnie w chrześcijaństwie, czyli mocno nieaktualne :-)

PS 2 Nie atakuj ludzi, których nie znasz i niewiele o nich wiesz ;-)

PS 3 Czy powodem, dla którego nie lubisz dewotów i fanatyków modlitwy jest 666 z nicku ;-) ?
Kuba

Postprzez Wędrowiec » 2009-09-12, 17:34

Zaleciało negatywną energią :kosci: , aż mnie w splocie słonecznym ucisnęło. I to nie za sprawą tematu lecz indywidualnych wycieczek :502: :505:

Proponuję dla ochłody słowa przekazu transkomunikacji od Diane z 2.2.2009, które przecztałem kiedyś w internecie:

"Wasze obfite nagrody przyjdą do was, gdy zaczniecie się wznosić w górę, a pokój, który nie uznaje różnic, zostanie ustanowiony nad wami. Nie będziecie już dłużej doświadczać dysonansu i dysharmonii, które są na Ziemi, gdyż w procesie wznoszenia się rozerwiecie również wasze połączenia z niższymi wibracjami. Nie będą one już wam więcej służyły, a wasza wizja pociągnie was do poziomów Światła, które przenika wszystkie wyższe poziomy. Odkryjecie, że jesteście "w domu ” wewnątrz tych wymiarów i zrozumiecie, że przebudziliście się do czegoś, o czym już wiedzieliście.
(...)
Dajcie sobie ogromny uścisk, ponieważ na to zasługujecie. Niech to będzie nagroda za podążanie zgodnie z waszym planem życia, tym, który przywiódł was tak daleko, że zakończenie macie teraz w zasięgu swojego wzroku. Posiadacie instynkt przeżycia, który jest częścią waszych genetycznych ustawień i wojowniczej mentalności, która umożliwiła wam bycie nieustraszonymi wobec przeciwności, co z kolei dało wam nieugiętą siłę woli osiągania sukcesów. Wy naprawdę jesteście cudownymi Istotami, które miały nieść ze sobą swą moc a teraz służą Światłu. Nic dziwnego, że Wszechświat wyraża wdzięczność Ludzkości i duszom, które noszą to imię z zamiarem wzrastania w doświadczeniu".
Wędrowiec

Postprzez Marcin496 » 2009-09-12, 18:04

Potrzeba walki się wyzerowuje, gdy świadomość wie, że wszyscy pochodzimy z Jednego Źródła i dlatego jesteśmy Jedno.
Nie walczy się z Braćmi, bo mają inny kolor skóry.
Pozdrawiam :)
Marcin496

Postprzez janmaj » 2009-09-12, 18:12

Wedrowcze !!!! Ty potrafisz sie znalesc w odpowiednim miejscu i czasie - brawo :671:
janmaj

Postprzez Marcin496 » 2009-09-12, 18:19

janmaj napisał(a):Wedrowcze !!!! Ty potrafisz sie znalesc w odpowiednim miejscu i czasie - brawo :671:

Tak jest :)

A w temacie nadal czekam na merytoryczne opisy wrażeń osób, które zajmowały się(zajmują) tą energią, lub które odczuły jej działanie.
Marcin496

Postprzez proezekiel666 » 2009-09-13, 20:42

:690: ja z nikim nie wałczę, ani nie staram się nikogo obrazić szkoda ze tak wyszło...... ale jeśli chodzi o resztę wypowiedzi to spoko... tez tak uważam. hymn a a co do 666 to jest trzykrotnie napisana liczba słońca- a jeśli chodzi o katoli... nie przeszkadzają mi :696: i tyle. Nie przywykłem się tłumaczyć- bo nic nie jest przypadkiem

pozdrawiam
proezekiel666

Poprzednia strona

Powrót do Mini systemy pracy z energią.