Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-04-26, 06:49

Reiki erotic

Ostatnimi czasy powstało wiele systemów używających w swej nazwie określenia Reiki i nie tylko. Co poprzez siebie niosą ? Co reprezentują ?

Reiki erotic

Postprzez araksol » 2013-01-13, 00:03

Ostatnio zetknęłam się z tym systemem na facebooku ale wiele wiadomości na ten temat nie było. W internecie jest trochę na ten temat ale nie na polskich stronach.Czy ktoś coś wie na ten temat?
araksol

Postprzez mar iusz » 2013-01-13, 00:25

Z tego co wiem to Reiki wchodzi we wszystkie sprawy życia a więc i w sexualność.
mar iusz

Postprzez Komzar » 2013-01-13, 08:17

Nie widzę najmniejszego powodu do propagowania ściemy pod nazwą "Reiki erotic".
Rozwijając swoje umiejętności pracy z energiami subtelnymi możesz naturalnie przełożyć to na seks. Nie potrzebujesz do tego specjalnego "systemu".
Mar lusz napisał, że ReiKi wchodzi we wszystkie sprawy życia co chciał bym ująć swoimi słowami. ReiKi pomaga nam w osobistych przemianach a jak my się zmieniamy to zmienia się każdy aspekt naszego życia.
W trakcie skup się na energii w meridianach partnera/ki a potem możesz się zapytać co się zmieniło. :)
W przypadku kobiet sensowniej jest moim zdaniem, że popracują bardziej nad sobą najpierw i nauczą partnera co ma robić, bo my troszeczkę inaczej to odbieramy i uważam, że w tej kwestii jesteśmy mniej wrażliwi i na swojej energii najlepiej jak się skupimy na początku po orgazmie a nie przed.
A jak ktoś chce czegoś dopracowanego to od tego jest Tantra a nie nowy "system". :P
Komzar

Postprzez araksol » 2013-01-13, 14:38

Szczerze mówiąc nie miałam zamiaru wchodzić w ten system.Zbyt dużo tych systemów jest żeby wszystkie poznać i pracować z nimi...W tej chwili pracuję z Reiki, Kundalini reiki i Ka shen sekhem . Może jeszcze wejdę w eteryczne kryształy i jak dla mnie wystarczy.
araksol

Postprzez mar iusz » 2013-01-14, 10:22

araksol napisał(a):Może jeszcze wejdę w eteryczne kryształy i jak dla mnie wystarczy

Polecam polecam skoro cię ciągnie. :684:
mar iusz

Postprzez N_EM_O » 2013-01-14, 12:55

Komzar napisał(a):Nie widzę najmniejszego powodu do propagowania ściemy pod nazwą "Reiki erotic".

Jakbyś z ust mi to wyjął.... po co jakieś "ściemy" skoro nawet podstawowy system Usui Reiki daje nam takie możliwości o którym się nawet fizjologom nie śniło (Jak twierdził Kiepski) :)
Trzeba tylko popuscic wodze fantazji ;)
N_EM_O

Powrót do Mini systemy pracy z energią.