Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-04-26, 06:48

warunku reiki

Ostatnimi czasy powstało wiele systemów używających w swej nazwie określenia Reiki i nie tylko. Co poprzez siebie niosą ? Co reprezentują ?

Postprzez mar iusz » 2014-01-17, 10:32

Barti napisał(a):Zaufaj Źródłu, z którego płynie Reiki do Ciebie.
Nie czekaj na fajerwerki ani przy zabiegach, ani w swoim życiu

Coś co jest łagodne nie ma potrzeby być spektakularne :684:
mar iusz

Postprzez Justyna » 2014-01-17, 22:47

mar iusz napisał(a):Coś co jest łagodne nie ma potrzeby być spektakularne

Mariusz, to jest sentencja do przyczepienia na lodówce! :684:
Justyna

Postprzez Sebastian89 » 2014-01-18, 08:40

Wiecie..wlascicielka mieszkania powiedziala ze w lutym ma nowa osobe (z rodziny) na mieszkanie. Wiec musimy sie wyprowadzic. Wczoraj siedze i czytal o Ojcu Pio i jego aniele strozu. I poprosilem swojego by tak jak to robil Ojciec Pio, moj aniol poszedl i pogadal, wytlumaczylem mu jak wyglada cala sytuacja ze mamy raotem 1ldwa tygodnie na znalezienie nowego mieszkania, orazbwyorowadzke. Bylo to okolo 13. O 16 odzywa sie i mowi ze mozemy przes luty zostac itp... ;)
Sebastian89

Postprzez Lechop » 2014-01-18, 08:57

Sebastian89 napisał(a):Wiecie..wlascicielka mieszkania powiedziala ze w lutym ma nowa osobe (z rodziny) na mieszkanie. Wiec musimy sie wyprowadzic. Wczoraj siedze i czytal o Ojcu Pio i jego aniele strozu. I poprosilem swojego by tak jak to robil Ojciec Pio, moj aniol poszedl i pogadal, wytlumaczylem mu jak wyglada cala sytuacja ze mamy raotem 1ldwa tygodnie na znalezienie nowego mieszkania, orazbwyorowadzke. Bylo to okolo 13. O 16 odzywa sie i mowi ze mozemy przes luty zostac itp... ;)

maleńki cud,a jakże pomocny:)
Lechop

Postprzez Trida » 2014-01-22, 14:49

Sebastian - primo - czy pozwalasz działać :)?
Czasami sami - mniej lub bardziej świadomie zatrzymujemy to, co dobre dla nas.
Ja wiem po sobie - robiłam przekazy ale bałam się puścić rzeczywistość. Ale w końcu i do mnie dotarło ;)

Tak samo nie ma spektakularnych zmian.
Po RK I i II zmiany były od razu, prawie natychmiast. 3 dni i jeja - świat mi się zmienia.
Teraz jestem po KR I - Energia niby silniejsza. I 2 tygodnie nic i nic. Już chciałąm się cieszyć, zę udało mi się przepracować moje problemy i lęki ale jak mnie wczoraj złapało tak o losie... Jest ciężko i ledwo daję radę psychicznie, by się nie posypać. Nie wiem, czy to, co wyszło uda mi się przepracować. Ani jaki będzie finał. Wiec się ciesz, ze to idzie u Ciebie powoli i bez fajerwerków ;)

I przede wszystkim ufaj.
No i rozmawiaj ze swoim Aniołem. Skoro teraz Ci pomógł - podziękuj i zacznij z nim częściej rozmawiać.
Powodzenia :)
Trida

Postprzez Sebastian89 » 2014-01-23, 21:36

Trida napisał(a):Sebastian - primo - czy pozwalasz działać :)?
Czasami sami - mniej lub bardziej świadomie zatrzymujemy to, co dobre dla nas.
Ja wiem po sobie - robiłam przekazy ale bałam się puścić rzeczywistość. Ale w końcu i do mnie dotarło ;)

I przede wszystkim ufaj.
No i rozmawiaj ze swoim Aniołem. Skoro teraz Ci pomógł - podziękuj i zacznij z nim częściej rozmawiać.
Powodzenia :)

Puścic rzeczywistość ? tylko jak to zrobić ?
Rozmawiam. Czytałem jednak ze anioł moze nie pomoc np gdy jest to sprzeczne z naszym dobrem. Wszystko może byc sprzeczne. Miłość bo ktos kto jest np zakochany w mojej wybrance bedzie cierpiał. Moge prosic o pieniadze ale ktoś przez to może stracic np na giełdzie. Probuje rozmawiac, zadaje pytanie, witam sie i czekam na odpowiedz. A tak sie czuje jakbym rozmawiał z Bogiem. Gadam modle sie gadam modle sie. W sumie i tak mi sie życie kręci w miejscu, może tym ze czasem czuje otuche - to jest własnie ingerencja Boska.
Sebastian89

Postprzez Trida » 2014-01-24, 08:28

Jak - zacząć przyjmować to, co się dzieje. Czujesz, że powinieneś zrobić coś spontanicznie - zrób. Nigdy wbrew sobie.
Rozmawiaj ze swoim Opiekunem.
W momencie gdy ja o coś proszę mojego Opiekuna i jest to niezgodne z najwyższym, dobrem - tłumaczy mi to.
Poproś może o zmiany w Twoim życiu i sam zacznij też coś robić - dodatkowe zajęcia, kursy. Cokolwiek, by tchnąć życie w każdy dzień.

Sama szukam odpowiedzi na wiele pytań ale wierzę, ze gdzieś tam jest odpowiedź i to 'lepsze' życie.
Trida

Poprzednia strona

Powrót do Mini systemy pracy z energią.