Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-01-23, 21:10

Reiki charyzmatyczne

Ostatnimi czasy powstało wiele systemów używających w swej nazwie określenia Reiki i nie tylko. Co poprzez siebie niosą ? Co reprezentują ?

Reiki charyzmatyczne

Postprzez MałgosiaT » 2005-05-30, 16:03

Ciekawi mnie reiki charyzmatyczne i znalazłam ciekawe informacje na stronie:

http://reiki-joga.pvd.pl/lilianna.php?co=reikich

Czy jest Osoba na tym forum , która ma doświadczenia z tym systemem?
Aktualnie bardzo mnie ciągnie do energii Aniołów, Archaniołów i Mistrzów Światła.
MałgosiaT

Postprzez armawir » 2005-05-30, 21:16

przypomina mi to ( na stronce) połączenie Sakkara i niektórych praktyk tensegrity
armawir

Postprzez Karolka » 2005-11-17, 19:46

Mam doświadczenie zarówno z osobą prowadzącą, ktora jest najwspanialszym nauczycielem pod sloncem, jak i posiadam info o reiki charyzmatycznym.
Kolega, który skończył charyzmatyczne właśnie u Lilianny mówił,że chodzi tu o rytuały palenia świec, o przywoływanie przewodnika i takie tam. Ogólnie był bardzo zadowolony.
Karolka

Postprzez Metatron » 2005-11-17, 20:42

No tak - ale Reiki Charyzmatyczne to jest Reiki w stylu Mikao Usui kanji seiza i inne tego typu rzeczy - czy raczej chodzi tu o coś innego, a słowo Reiki użyte zostało w nazwie by jakby poinformować potencjalną osobe z czym ma do czynienia ( z technikami bazującymi na duchowych energiach) . ??
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez Karolka » 2005-11-18, 18:42

Nie, to jest Reiki reikowe jak najbardziej. Nie jest to zaden system podobny jak np. Reiki Tybetańskie itp., kótre tylko jako Reiki się podpisują. Reiki charyzmatyczne jest jakby rozszerzeniem pracy nad tym co juz się ma. Jeżeli potrzebujesz szczegółów, to napisz lilianna.piotrowska@vp.pl, a napewno otrzymasz odpowiedź.
Pozdrawiam!
Karolka

Postprzez Metatron » 2005-11-18, 20:47

Z pewnością tak zrobie - najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu :030: gdyż teraz w wekeend jade sie dokształcać :P
Dzięki Karolciu :030:
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez Karolka » 2005-11-20, 18:47

Alez bardzo prosze!:) Jezeli zdecydujesz sie na kurs i bedzie go prowadzila Lila, to pozdrow ja od karoliny. Ona od razu pojmie o kogo chodzi:)
Karolka

Powrót do Mini systemy pracy z energią.