Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-01-23, 21:10

FairyLight RayKey

Ostatnimi czasy powstało wiele systemów używających w swej nazwie określenia Reiki i nie tylko. Co poprzez siebie niosą ? Co reprezentują ?

FairyLight RayKey

Postprzez faeryboy2002 » 2005-11-22, 14:00

Stephanie Brail została zainspirowana przez wróżki by stworzyć ten system w czerwcu 2005 roku. Ale czym właściwie jest Fairy Light RayKey? Jest to forma pracy energetycznej zainspirowana przez reiki i przez Mały Lud. Nie ejst to tradycyjne reiki, mimo iż może być używane w tym samym celu.
Wróżki chciały by ten system nazywał się "RayKey" gdyż miały nadzieję, iż poprawi Ci się humor gdy zaczniesz odkrywać ukryte tu znaczenia.
PRzykładowo, co te słowa mogą dla Ciebie oznaczać:

Ray - (ang. "promień") Promień Światła! Blask słońca!
Key - (ang. "klucz") Klucze otwierają drzwi! Co z kluczem do zamku albo do Twego serca?

Celem Fairu RayKey jest oświecenie Cię! Wróżki chcą byśmy poznali źródło większości naszych chorób, złego samopoczucia i nieszczęścia. Mówią:

LUDZIE BIORĄ WSZYSTKO NAZBYT POWAŻNIE!

Fairy Light ReyKey pomaga wnieść w naszą duszę naturalną umiejętność zabawy, radości i szczęścia. Jeśli jesteś zapracowany, nerwowy, zgryźliwy to znaczy, ze potrzebujesz Fairy Light ReyKey. Może być używane zarówno do leczenia samego siebie jak i do leczenia innych. Leczenie za pomocą Fairy Light RayKey pomaga każdemu indywidualnie sięm oświecić i odnaleźć kontakt ze swoją dziecięcą stroną, tą która lubi zabawę. Pomaga podejść do życia jak do rpzygody, do wyzwania.
Dzięki Fairy Light RayKey widzimy, ze rzeczy, które do tej pory uznawaliśmy za ważne wcale takimi nie są.

[opracowane na bazie skryptu jaki otrzymuje się podczas inicjacji]

Wczoraj otrzymałem inicjację w tym systemie i jestem zadowolony. Z pewnością będę rozwijał ten wątek w miarę z odkrywaniem tej nowej inicjacji. Jest to system jednostopniowy, pomagający odkryć siebie na nowo i znaleźć nowe podejście do życia, a jednocześnie nauczyć się kontaktu z Małym Ludem.
faeryboy2002

Postprzez Metatron » 2005-11-22, 15:18

Jaaaaaaaa FAERY :shock: - możesz inicjować ? :grin:
Gdy popracujesz z nim jeszcze jakiś czas i poznasz go do końca udzielisz mi inicjacji ?
Jeszcze nie pracowałem z wróżkami - a bardzo bym chciał :030:
( hehehe bylebym nie zaczoł upodabniac się do ciebie :twisted: ;) )
Metatron
Administrator
Administrator

Postprzez faeryboy2002 » 2005-11-22, 18:14

Niestety nie mogę inicjować. Właściwie musze zapytać o to mojej mistrzyni, ale w skrypcie jest napisane jest, ze inicjacji mogę udzielać tylko jeśli mam mistrza usui.
faeryboy2002

Postprzez Metatron » 2005-11-22, 18:41

No to zonk :P
W każym razie liczę na zabieg gdy się spotkamy :)
Metatron
Administrator
Administrator

Powrót do Mini systemy pracy z energią.