Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2018-04-26, 06:48

System siddhi reiki

Ostatnimi czasy powstało wiele systemów używających w swej nazwie określenia Reiki i nie tylko. Co poprzez siebie niosą ? Co reprezentują ?

Postprzez Chavin » 2006-08-20, 15:22

Na tej stronie poświęconej Siddhi-ReiKi masz również podaną informację o "otwartych spotkaniach" w środy - przypuszczam, że spotkasz tam osoby, które bedą wiedziały cokolwiek więcej na temat tego systemu. Z tego co przeczytałam wynika, że jest to mieszanina niemal wszystkiego, czyli typowo "njuejdżowa sałatka" - jeśli ktoś to lubi... :) to życzę smacznego :)

Mnie ta strona nie zachęciła do poznania systemu, ale kto wie... może coś w tym jest i może w którąś środę się tam z ciekawości (tak ostro krytykowanej tu w innych wątkach :P ) wybiorę :)
Chavin

Postprzez Nephesh » 2006-08-20, 17:02

Nie całkiem otwarte te spotkania ;) o ile pamiętam w pierwszą środę tylko dla inicjowanych i kosztuje to 30-35zł (nie pamiętam dokładnej ceny).
Nephesh

Postprzez Chavin » 2006-08-20, 17:27

Ach tak... no cóż, tej informacji już nie było... :) Kiedyś WM Ewa Jabłońska miała takie spotkania i były rzeczywiście otwarte... ale - o ile wiem - aktualnie ich nie prowadzi...
Chavin

Postprzez fivi » 2008-08-06, 22:00

Czy wie ktos czy ten system jeszcze istnieje? Jest ciekawie na zajeciach?
fivi

Poprzednia strona

Powrót do Mini systemy pracy z energią.