Informacje:
  • Nikt nie ma dziś urodzin
  • Forum przegląda 1 użytkownik :: 0 zidentyfikowanych, 0 ukrytych i 1 gość
  • Teraz jest 2017-10-20, 16:55

Nowość w Gold

Nowość w Gold

Postprzez mar iusz » 2016-09-20, 10:29

Dotarło do mnie wczoraj od osoby którą inicjowałem w Gold Reiki przed laty że: jestem w trakcie prób ale już widzę że działa - a mianowicie praktyka z GR - wypowiada się "Gold Reiki promieniowanie z aur". Tą formę można używać jeśli chcesz poprawić wibracje wokół siebie. Można też zamiennie używać "Gold Reiki promieniowanie z ciała". Taką formę dobrze jest używać jeśli chce się poprawić relacje z ludźmi wokół siebie. Jednak istnieje pewne ale - energia może kogoś z naszego życia wywalić (sprawdzona opowieść: podświadome ego znajdując się w polu działania energii nie potrafi "obrobić czy naładować się energią niedoszłej ofiary) - np: osoby niecywilizowane, cwaniaczków duchowych czyli - ja ich nazywam "pasażer na gapę".
Wszystko się zmienia, nie ma nic stałego, przybywają bardziej rozwinięte formy.
mar iusz

Re: Nowość w Gold

Postprzez Santos » 2016-09-21, 06:31

Spruję sobie tej metody w Reiki :).
Santos

Powrót do Charakterystyka systemu Gold Reiki